Korsan taksi ne kadar kaç TL?

Korsan taksi ne kadar

Korsan taksi ne kadar kaç TL fiyatlar ne kadar uygun ?

Günümüzde ticari taksilere göre daha çok talep edilmekle birlikte, son zamanlarda yakıt ve temel ihtiyaçlara gelen zamlardan dolayı korsan taksi ücretleri güncellenmiştir. Yakın mesafede belirlenen sabit fiyatlar uygulanmaktadır. Şehir içi seyahatlerinizde km fiyatı 5.00 tl olarak belirlenmiştir. Şehirler arası seyahatlerinizde ise km fiyatı 4.50tl ye düşmektedir. Şehir içi ve şehir dışı seyahatlerinizde gidiş dönüş yapmanız halinde Korsan efendi taksi ailesi olarak siz değerli yolcularımıza uygun ve indirimli fiyatlar verilecektir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi

Toplu ulaşıma yüzde 40 zammın beraberinde taksi ücretleri de güncellendi.

KISA MESAFE 28 LİRA

İstanbul’da taksilerin kısa mesafe ücretleri 20 liradan 28 liraya çıktı. Taksimetre açılış ücretleri de zamma tabi tutuldu.

AÇILIŞ ÜCRETİ 9.8 LİRA

Açılış ücreti ise 7 liradan 9 lira 80 kuruşa yükseltildi.

Korsan taksi ne kadar ve Ticari taksiler arasındaki farkı siz değerli yolcularımız buyurun karşılaştırın. Son zamanlar Ülkemizde gözle görmek istemesek  de ekonomik kriz yaşanmakta ve vatandaşların yolculuk ücretleri artmış durumda biz korsan efendi taksi ailesi olarak elimizden geldiğince vatandaşın yanında olmak için gayret göstermekteyiz. Ticari taksiciler ve kanunlar hak yediğimiz konusunda olsa bile biz biliyoruz ki ortada harcanan bir emek ve onun karşılığında alınmış bir bedel var.

Devlete vergimizi aldığımız yakıtla ve harcamalarımızın içinde ödediğimizi ve her ne kadar göz ardı edilse de yolcularımız her şartta yanındayız. Kısa mesafe diye gitmiyoruz diye bir şey demiyoruz yolcunun yükü var diye almıyoruz demiyoruz en önemlisi bayan yolcularımız gönül rahatlığı ile araçlarımız ile yolculuk yapabiliyor.

 

Korsan taksi ne kadar kaç TL?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 − seventeen =

Başa dön